Przejdź do głównej zawartości
konkurs

Wypróbuj za darmo produkty Finuu

Konkurs

Czy kupowałeś/łaś wcześniej miks Finuu ZT Kruszwica? Teraz masz okazję wypróbować go za darmo. Weź udział w promocji Casch Back i otrzymaj zwrot pieniędzy za jego zakup. Kup i wypróbuj go za darmo.
Zasady promocji:
- Kup miks klasyczny lub solony marki Finuu i zachowaj paragon
- Wypełnij formularz na stronie promocyjnej
- Pieniądze za zakup zwrócą Ci na konto

Organizator przewidział w Promocji pulę zwrotów w łącznej liczbie maksymalnie do 2 000 zwrotów. Jeden zwrot na jedną osobę.

Promocja trwa od dnia 23 lutego 2017 roku do dnia 2 maja 2017 roku lub do uprzedniego wyczerpania Puli zwrotów w zależności od tego, co nastąpi jako pierwsze. Zakup Produktów Promocyjnych uprawniający do udziału w Promocji możliwy jest od dnia 23 lutego 2017 roku do dnia 23 kwietnia 2017 roku.

Więcej okazji typu zwrot pieniędzy za zakupy znajdziesz TUTAJ
ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj


Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:

Komentarze


 1. FINUU miks do smarowania miałam okazje spróbować dzięki kampanii marketingu rekomendacji Streetcom. Jest to produkt naturalny i smaczny. Jest to połączenie masła fińskiego z olejami rzepakowym i z lnianki. Nie zawiera konserwantów, barwników. Bogate w witaminę A i D oraz kwas Omega 3. Występuje w dwóch wersjach smakowych: klasyczne i solone. Bardzo łatwo się smaruje nawet bezpośrednio po wyjęciu z lodówki. Można go używać do smarowania, pieczenia oraz smażenia. Polecam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda tylko, że ciężko to dostać w marketach, będę musiał jechać do Hipermarketów po to masło, aby wypróbować.

  OdpowiedzUsuń
 3. FINUU miks do smarowania miałam okazje spróbować dzięki kampanii marketingu rekomendacji Streetcom. Jest to produkt naturalny i smaczny. Jest to połączenie masła fińskiego z olejami rzepakowym i z lnianki. Nie zawiera konserwantów, barwników. Bogate w witaminę A i D oraz kwas Omega 3. Występuje w dwóch wersjach smakowych: klasyczne i solone. Bardzo łatwo się smaruje nawet bezpośrednio po wyjęciu z lodówki. Można go używać do smarowania, pieczenia oraz smażenia. Polecam

  OdpowiedzUsuń
 4. Finuu ma maslany smak, latwo sie rozsmarowywuje i nadaje sie zarowno na pieczywo, jak i do smazenia i pieczenia.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www