Przetestuj nowe Monte Plus - [projekt TRND dla 3000 osób]


Wypróbuj bezpłatnie zupełnie nowe Monte Plus i zaczaruj swój dzień! Odkryj magiczną moc Monte Plus – najnowsze Monte ze smakowitą porcją czekolady lub karmelu!

Najnowsza propozycja od Monte to aż trzy przepysznie zakręcone warstwy kremu! Monte Plus przeniesie Cię w magiczny świat czekolady, orzechów, mleka i karmelu… a może nawet jeszcze dalej?

Każda z 3 000 osób wybranych do udziału w projekcie otrzyma zwrot kosztów za zakup maksymalnie 24 sztuk Monte Plus 120g (12 Monte Plus Czekolada i 12 Monte Plus Karmel) za kwotę nie większą niż 65 zł.

Zgłaszać można się do 13 marca 2017

Jeżeli otrzymałaś zaproszenie do udziału w projekcie Monte Plus, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij swoje zgłoszenie. Jeżeli nie znasz jeszcze strony TRND to zarejestruj się i bierz udział w ciekawych projektach.

Wszystkie otrzymane formularze zostaną przeanalizowane przez zespół trnd, by wyłonić 3000 osób, które wezmą udział w projekcie!

Wcześniejsze testowania w TRND zobaczysz TUTAJ


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:
Udostępnij: :
 

+ komentarze + 1 komentarze

26 marca 2017 16:42

Miałam to szczęście że dostałam się do kampanii Monte Plus. Monte Plus jest naprawdę pyszne, moja rodzina stwierdza to jednomyślnie :-) dzieci wolą smak karmelowy, pewnie dlatego że jest słodszy, dorośli skłaniają się ku czekoladzie.

Prześlij komentarz

 
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger