Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Do wygrania 50 kalendarzy ORPHICA na 2017 rok

Konkurs

Każdy z nas ma jakieś motto, które pozwala pokonać największe trudności. Wszystko dlatego, że słowa mają magiczną moc! A Ty co powtarzasz sobie codziennie rano patrząc w lustro? Napisz w komentarzu swoje motto! Zwyciężą te, które będą najbliższe filozofii Orphica! Wygraj jeden z 50 superkalendarzy na 2017 rok!

Do wygrania 50 kalendarzy markowych ORPHICA

Konkurs zakończy się w dniu 11.01.2017 r. o godzinie 10.00ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutajJeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:


Komentarze

 1. Usmiechnij sie...Nowy dzien ,nowe mozliwosci .

  OdpowiedzUsuń
 2. Dasz radę, nie ma rzeczy niemożliwych. Nie przejmuj się i uśmiechnij się a świat będzie dla Ciebie otworem :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczynam nowy dzień. Gotowa do działania dzisiaj znów lepsze niż wczoraj. Uśmiech na twarzy i już moc jest ze mną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pokorą przyjmuj od życia to co ci daje a wszystko stanie się łatwiejsze..

  OdpowiedzUsuń
 5. No księżniczko, popraw koronę i do dzieła.

  OdpowiedzUsuń
 6. „Żyj według życiorysu, jaki chciałbyś sobie napisać.” i „...drogę wytycza się idąc.” --> Sama planuję sobie życie. Nikt nie będzie mi narzucał planów na przyszłość. Idę tak, aby nie żałować swoich decyzji, a nawet jeśli, to i tak wiem, ze to JA decyduję o przyszłości. To od moich decyzji zależy, co będzie potem.Tego właśnie się trzymam i dzięki temu skutecznie daże do celu i zawsze wygrywam.

  OdpowiedzUsuń
 7. „Żyj według życiorysu, jaki chciałbyś sobie napisać.” i „...drogę wytycza się idąc.” --> Sama planuję sobie życie. Nikt nie będzie mi narzucał planów na przyszłość. Idę tak, aby nie żałować swoich decyzji, a nawet jeśli, to i tak wiem, ze to JA decyduję o przyszłości. To od moich decyzji zależy, co będzie potem.Tego właśnie się trzymam i dzięki temu skutecznie daże do celu i zawsze wygrywam.

  OdpowiedzUsuń
 8. „Żyj według życiorysu, jaki chciałbyś sobie napisać.” i „...drogę wytycza się idąc.” --> Sama planuję sobie życie. Nikt nie będzie mi narzucał planów na przyszłość. Idę tak, aby nie żałować swoich decyzji, a nawet jeśli, to i tak wiem, że to JA decyduję o przyszłości. To od moich decyzji zależy, co będzie potem.Tego się trzymam i dzięki temu skutecznie dąże do celu i zawsze wygrywam .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www