Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Satysfakcja gwarantowana w Biedronce (herbata Remsey) - zwrot za zakupy

Konkurs

To już czwarta promocja w Biedronce typu satysfakcja gwarantowana. Tym razem zwrotu pieniędzy można otrzymać za herbatę Remsey.

Akcja Promocyjna prowadzona jest we wszystkich sklepach Biedronka codziennie w okresie od poniedziałku 10.10.2016 do niedzieli 16.10.2016 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów.

Produkty promocyjne biorące udział w akcji:
- Herbata Remsey Earl Grey z nutą cytryny, 75 torebek
- Herbata Remsey Strong, 75 torebek
- Herbata Remsey Black tea, 75 torebek
- Herbata Remsey English breakfast tea, 75 torebek

Więc jeżeli kupisz jeden z powyższych produktów i nie będzie Ci smakował, przyjdź do sklepu Biedronka i okaż przy kasie swoją kartę "Moja Biedronka" oraz paragon dokumentujący zakupiony promocyjny produkt a otrzymasz zwrot pieniędzy w postaci vouchera o wartości tego produktu, do wykorzystania przy kolejnych zakupach na dowolne produkty, z użyciem karty „Moja Biedronka”.

Więcej okazji typu zwrot pieniędzy za zakupy znajdziesz TUTAJZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj
Komentarze

 1. Biedronki nie otrzymaly kodow potrzebnych do wygenerowania voucherow. Nie ma lekko. Jutro kolejne podejscie, moze informatycy dosla te kody w miedzyczasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. W biedronce pani kierownik twierdzi ze nie da rady wydrukowc bonu. Zrobilem juz 3 podejscia. Inolinia -BOK- tez ma wszystko w 4 literach. Z czekoladami bylo to samo. ZENADA

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktos dostal zwrot? Jesli tak, to w ktorej Biedronce?

  OdpowiedzUsuń
 4. Robiłam 2 podejścia i bonu nie mam, bo:
  1. "Trzeba iść do tej Biedronki, w której się kupiło herbaty"
  2. Biedronka, w której kupione zostały herbaty "Trzeba przynieść oprócz paragonu i karty opakowania po herbatach" - Kierownik nie chciał mamie wydać bonów, a mama nic nie mogła zrobić, bo nie miła wydrukowanego regulaminu przy sobie.
  Takimi akcjami sieć strzela sobie w stopę. Szkoda, że kierownicy upierają się przy swoim, nawet nie czytając przedtem regulaminu :/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www