Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs
konkurs

Przetestuj perełki zapachowe Lenor Unstoppables - 4000 szt. czeka

Konkurs

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables zapewniają wszystkim rodzajom tkanin długotrwały zapach i świeżość, która trwa nawet do 12 tygodni w przypadku ubrań przechowywanych w szafie. Perełki zapachowe Lenor Unstoppables są dodawane bezpośrednio do bębna pralki, by rozpuścić się podczas prania. Wnikają głęboko we włókna tkanin, co sprawia, że nie musisz rozstawać się z pięknym zapachem i świeżością swoich ubrań przez bardzo długi czas!

Przekonaj jury, że to właśnie Ty jesteś idealnym Ambasadorem/-ką projektu Lenor Unstoppables. Napisz proszę, jakie są Twoje pomysły na to, aby Twoi przyjaciele, znajomi i rodzina również mogli poznać perełki zapachowe Lenor Unstoppables.

W tym projekcie wraz z 4.000 Ambasadorów wypróbujemy perełki zapachowe LenorUnstoppables Fresh i przekonamy się o sile świeżości wypranych ubrań!

Na początku projektu każdy Ambasador otrzymuje swój własny zestaw startowy, w skład którego wchodzi:

Do własnego użytku:
- 1 opakowanie perełek zapachowych Lenor Unstoppables Fresh
- Przewodnik projektu

Do przekazania innym:
- 15 próbek z perełkami zapachowymi Lenor Unstoppables (30 g),
zalecanymi na 1-1,5 prania
- 15 ulotek
- książeczka badanie opinii

Wszystkie akcje z portalu Everyday Me znajdziecie TUTAJZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:

WASZE ZDOBYCZE (Kliknij aby powiększyć):Komentarze

  1. Myślę, że idealnym pomysłem na to aby wszyscy moi najbliżsi mogli przetestować perełki zapachowe Lenor jest rozdanie próbek przy spotkaniu rodzinnym bądź podczas spotkania w weekend ze znajomymi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Biorę udział w testowaniu Lenor Unstoppables i muszę powiedzieć, że właściwie to mam mieszane uczucia, może za dużo się spodziewałam? Bardzo lubię, gdy pranie świeżo pachnie i zapach utrzymuje się długo na odzieży, kapsułki co prawda pachną, ale nie aż tak, jak oczekiwałam. Poza tym zapach jest wyczuwalny tylko gdy pranie jest mokre, a gdy wyschnie właściwie go nie czuć. W dodatku ta cena! U mnie w sklepie 25 zł za opakowanie – to zdecydowanie za drogo. Zdecydowanie wolę używać tradycyjnych płynów Lenor. Ranna28

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www