Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Do wygrania 100 poduszek z krówką Wedelką i zestaw słodyczy Wedel – kids

Konkurs

Konkurs "Co sprawia Ci najwięcej radości?"

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu jak najlepszej, jak najciekawszej i jak najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe „Co sprawia Ci najwięcej radości?”

Do wygrania: 100x poduszka z krówką Wedelką i zestaw słodyczy Wedel – kids

Konkurs trwa do 13.06.2016ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Komentarze

 1. Najwięcej radości sprawia mi zabawa z moim trzyletnim wnukiem Zakiem. Nasze zabawy są czasami prawie jak z Kosmosu. Mój wnuk jest bardzo kreatywny i razem ze mna tworzy świat z niczego. Razem zwiedziliśmy już chyba cały świat naszym wehikułem z poduszek i kocy( bo wiesz babciu, koce się przydadzą, gdy będzie zimno). dzięki tym zabawom nie żal mi, że brakuje mi pieniędzy na dalekie podróże, bo przecież Zak mnie wszędzie zabierze, nawet tam, gdzie wszyscy się ciągle cieszą. to była nasza ostatnia podróż. Dzieci są największym żródlem radości na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Największą radością dla mnie jest radość mojego dziecka. Kiedy ona się śmieje ,śmieje się cały świat . I chodź ta moja trzylatka daje często w kość to i tak ja kocham. Raduje się moje serce Kiedy słyszę jak mi mówi że mnie kocha jak mnie mocno przytula.

  OdpowiedzUsuń
 3. Największą radością dla mnie jest radość mojego dziecka. Kiedy ona się śmieje ,śmieje się cały świat . I chodź ta moja trzylatka daje często w kość to i tak ja kocham. Raduje się moje serce Kiedy słyszę jak mi mówi że mnie kocha jak mnie mocno przytula.

  OdpowiedzUsuń
 4. Największą radością dla mnie jest radość mojego dziecka. Kiedy ona się śmieje ,śmieje się cały świat . I chodź ta moja trzylatka daje często w kość to i tak ja kocham. Raduje się moje serce Kiedy słyszę jak mi mówi że mnie kocha jak mnie mocno przytula.

  OdpowiedzUsuń
 5. Największą radość sprawia mi zajadanie się słodyczami z firmy Wedel wspólnie z moją kochającą rodziną i przyjaciółmi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Największą radość sprawia mi piątek po skończonych lekcjach oraz jedzenie czekolad Wedla ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tworzenie radości w innych a potem obserwowanie jak inni się radują! Uśmiech i radość są w małych gestach- wspólny obiad, spacer, rozmowa, drobny prezent bez okazji, kwiatek z łąki. Każdy może być radosny- wystarczy chcieć! A patrzenie na zadowolonych ludzi daje w życiu tyle słodyczy co WEDEL 😀

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Najwięcej radości w tym momencie sprawia mi urządzanie pokoju dla mojego maluszka, który już niedługo przyjdzie na świat :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Najwiecej radosci sprawia mi usmiech i zadowolenie mojej corki. Jak ona jest szczesliwa to wsxystkie smutki uciekaja hen daleko.

  OdpowiedzUsuń
 13. Najwięcej radości sprawia mi kiedy moje dziecko chwali się że jestem jego najlepsza mama, kiedy jak każde dziecko ma zły dzień grymasi biorę go na spacer a z racji tego że mieszkamy na wsi i żeby dojść do sklepu musimy trochę przejść kupujemy sobie czeko-tubki idziemy na plac zabaw i wtedy wszystko staje się prostsze i dla niego ale i też dla mnie kiedy smakuje tej czekoladki bawimy się na placu zabaw ahhh istne szaleństwo.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www