Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs
konkurs

Przetestuj za darmo śmietanę Zott Natur - 500 zestawów czeka

Konkurs

Przeżyj kulinarną przygodę w nowym projekcie trnd, który połączy magię świątecznej tradycji i niesamowitych inspiracji kulinarnych – a wszystko to dzięki dwóm wyśmienitym wariantom śmietany Zott Natur! Każda z 500 osób wybranych do udziału w projekcie otrzyma kulinarny zestaw
Zott Natur Śmietana - dzięki któremu będzie mogła eksperymentować kulinarnie, wymieniać się przepisami i podzielić się otrzymanym zestawem z przyjaciółmi i znajomymi.

Na początku projektu każda z 500 osób wybranych do udziału w projekcie otrzymuje swój indywidualny zestaw startowy, a w nim:
Do własnego użytku:
- 6 opakowań Zott Natur Śmietana 12%
- 6 opakowań Zott Natur Śmietana 18%
- Fartuch kucharski
- 1 Przepiśnik regionalny Zott Natur
- Przewodnik projektu
- Książeczka „Twoje badanie opinii”

Do przekazania innym:
- 6 opakowań Zott Natur Śmietana 12%
- 6 opakowań Zott Natur Śmietana 18%
- 9 Przepiśników regionalnych Zott Natur

Wykorzystaj udział w projekcie i podziel się swoimi spostrzeżeniami oraz oceną. Podczas sześciu tygodni trwania projektu będziesz miał/a możliwość wzięcia udziału w dwóch ankietach internetowych:
- ankiecie początkowej
- ankiecie końcowej

Zgłaszać można się do 10 marca 2016

Jeżeli otrzymałaś zaproszenie do udziału w projekcie Ariel/Lenor, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij swoje zgłoszenie. Jeżeli nie znasz jeszcze strony TRND to zarejestruj się i bierz udział w ciekawych projektach.

Wcześniejsze testowania w TRND zobaczysz TUTAJZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:

WASZE ZDOBYCZE (Kliknij aby powiększyć):

Komentarze

  1. Moje testowanie już rozkręcilo się w najlepsze. Śmietaną doskonale sprawdza się do wszelkiego rodzaju potraw. Jest gęsta, kremowa. Zdecydowanie podkreśla smak domowych potraw. Zott 12 % idealnie sprawdziła się do dip i jako dodatek do ciasta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super testowanie.U mnie już smietana rozdana.Dobrze,że była przed Świetami więc pole popisu na dania był wielki.Produkt już na zawsze zagościł w mojej kuchni i nie potrzebuję wymieniać go na inny. Mój przepyszny dodatek do dań i deserów.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www