Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs
konkurs

Wytypuj zwycięzców i wygraj jedną z ponad 13 000 nagród !

Konkurs

Kochasz kino i nie możesz się już doczekać tegorocznej gali Oscarów? Cinema City przygotowało specjalną filmową aplikację – OSCAROWY EKSPERT: WYTYPUJ ZWYCIĘZCÓW – dzięki której każdy kinomaniak będzie mógł poczuć się jak juror i wskazać swoich faworytów do zdobycia Oscara. Do zgarnięcia wejściówki do kina oraz vouchery do kinowego baru. Zabawa potrwa do 28 lutego.

Wyboru dokonujecie spośród nominacji ogłoszonych przez Akademię Filmową. Uwaga! W zabawie można wziąć udział tylko raz, więc warto dobrze przemyśleć swoje typy i wybrać jak najcelniej. Uczestnicy, którzy podadzą poprawną odpowiedź we wszystkich 5 kategoriach zgarną najlepsze nagrody od Cinema City! Spiesz się! Pula nagród jest ograniczona.

Pierwszych 5 000 Uczestników, którzy podadzą poprawną odpowiedź tylko w jednej kategorii – otrzyma kod uprawniający ich do zakupu w barach kin Cinema City dużego zestawu z popcornem w cenie średniego.

Pierwszych 3 000 Uczestników, którzy podadzą poprawną odpowiedź tylko w dwóch kategoriach – otrzyma kod uprawniający ich do zakupu w barach kin Cinema City dwóch średnich popcornów w cenie jednego.

Pierwszych 3 000 Uczestników, którzy podadzą poprawną odpowiedź tylko w trzech kategoriach – otrzyma kod uprawniający ich do odbioru w barach kin Cinema City małego, darmowego popcornu.

Pierwszych 2 000 Uczestników, którzy podadzą poprawną odpowiedź aż w czterech kategoriach – otrzyma kod uprawniający ich do zakupu dwóch biletów w cenie jednego biletu normalnego.

Pierwszych 100 Uczestników, którzy podadzą poprawną odpowiedź we wszystkich 5 kategoriach – otrzyma kod uprawniający ich do odbioru jednego biletu darmowego do dowolnego kina Cinema City.ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:

Komentarze

virtualnetia / projektowanie stron www