Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

II edycja testowania nowych produktów Target

Konkurs

Dodaj w komentarzu odpowiedź na pytanie: Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać osobą testującą produkty Target? Dla najciekawszych odpowiedzi nagrody.

Zadaniem osoby, wybranej do testowania produktów Target jest wypróbowanie nadesłanych przez Organizatora produktów i wyrażenie swojej opinii na ich temat poprzez napisanie recenzji.

Nagrody to 10 zestawów produktów firmy Target o wartości brutto 109,03 zł, w skład którego wchodzą: Biosept Active Spray 750 ml, Emulpar 940 EC owadobójczy 30 ml, Nawóz ekologiczny do truskawek 1 litr, Stoper AE do róż 405 ml, Sprinter 350 SL 75 ml, Nawóz ekologiczny do borówek 1kg, Korzonek Z 20g do sadzonek zielonych, Topas 100 EC 5 ml na choroby grzybowe owoców.

Czas trwania rekrutacji: 15-16.02
ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:


Komentarze

  1. Mój cel to żeby mój ogród na wiosnę wyglądał pięknie. Niestety potrzeba do tego nie tylko mojej pracy, ale i specjalistycznych środków, które często są bardzo drogie. Mój ogród jest bardzo duży i wymaga dużo pracy. Niestety pełno w nim szkodników, które niszczą moje starania. Bardzo chciałabym spróbować produktów firmy TARGET, bo wiem, że mamy ten sam cel!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www