Przejdź do głównej zawartości
konkurs

Przetestuj kosmetyki Ziaja - 20 zestawów czeka

Konkurs

Przetestuj jeden z 20 zestawów kosmetycznych do jesiennej pielęgnacji skóry.

Wystarczy, że zajrzysz do kosmetycznej szafy Ziaja i napiszesz, który z poniższych zestawów chciałabyś przetestować i dlaczego. Autorzy najlepszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni jednym z 20 zestawów marki Ziaja z linii arganowej, ceramidowej, jedwabnej lub kaszmirowej.

Do przetestowania:
- 5x zestawów z linii Arganowa regeneracja. W każdym zestawie znajdują się: kremowe mleczko do ciała z olejem arganowym i masłem shea do skóry przesuszonej i odwodnionej; kremowe mydło z olejkiem arganowym i gliceryną; łagodząco-wzmacniający krem do rąk z bio olejkiem arganowym i gliceryną.

- 5x zestawów z linii Ceramidowa odbudowa. W każdym zestawie znajdują się: kremowe mleczko do ciała z ceramidami 1,3,6 i masłem shea do skóry szorstkiej i wrażliwej; kremowe mydło z ceramidami 1,3,6 i gliceryną, odżywczo-regenerujący krem do rąk z ceramidami 1,3,6 oraz koncentratem lipidowym.

- 5x zestawów z linii Jedwabne nawilżanie. W każdym zestawie znajdują się: kremowe mleczko do ciała z proteinami jedwabiu i masłem shea do skóry suchej, mało elastycznej; kremowe mydło z proteinami jedwabiu i gliceryną; wygładzająco-nawilżający krem do rąk z proteinami jedwabiu i prowitaminą B5.

- 5x zestawów Kaszmirowe nawilżanie. W każdym zestawie znajdują się: kremowe mleczko z proteinami kaszmiru i masłem shea do skóry suchej, mało elastycznej; kremowe mydło z proteinami kaszmiru i gliceryną; nawilżająco-ochronny krem do rąk z proteinami kaszmiru i masłem shea.

Zgłaszać można się do 30 września 2015ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:

Komentarze

virtualnetia / projektowanie stron www