Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Do przetestowania kapsułki Vizir - 1000 opakowań czeka

Konkurs

Zastanawiasz się jak silne są kapsułki Vizir? Nic prostszego! Weź udział w quizie i wygraj opakowanie kapsułek do przetestowania. Nie zapomnij potem podzielić się swoją opinią o produkcie!

Aby zostać testerem należy wypełnić ankietę i odpowiedzieć na pytanie: „Gdybyś mogła/mógł ograniczyć czas poświęcany na pranie, w jaki sposób chciałabyś/chciałbyś cieszyć się wiosną na świeżym powietrzu?”.

Do przetestowania: 1000 x kapsułki Vizir GO PODS

Zgłaszać można się do17.07.2015ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Komentarze

 1. chciałabym więcej jeżdzić na rowerze w dużo ciekawych miejsc w moim mieście,ponieważ na codzień nie mam aż tyle wolnego czasu.Jeśli by to było możliwe ,to najchętniej z przyjaciółmi lub znajomymi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ankietę wypełniłem chociaż szanse są nikłe patrząc na to na ilu stronach znajduje się informacja o tym konkursie. Zadanie konkursowe też nie jest przesadnie ambitne. Ciekawe jakimi kryteriami będzie się kierować jury przy wyborze zwycięzców bo to dość subiektywne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że jest strona jak ta, gdzie można znaleźć wszystkie aktualne akcje promocyjne. Wiele razy dowiadywałem się o jakimś konkursie gdy ten już dawno się skończył... A co do konkursu Vizira to ciekaw jestem jakimi kryteriami będzie się posługiwało jury przy wyborze najlepszych odpowiedzi...

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę,że losowo,nikt nie będzie czytał kilku tysięcy zgłoszeń.Ty bardziej ,ze pytania były proste a odpowiedzi obok na zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie są wyniki?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www