Przejdź do głównej zawartości
konkurs

Buzzaar - nowa platforma testowania

Konkurs

Buzzaar prowadzi projekty z zakresu testowania nowych produktów na licznej grupie aktywnych osób i zbierania ich wrażeń i komentarzy. Produkty mogą być różne: szampony, nowa karma dla psów czy innowacyjny nawilżacz. Testowanie jest bezpłatne dla wszystkich członków. W zamian proszą tylko o jedno – szczerą opinię na temat produktu.

Jeśli się zarejestrujesz zostaniesz Agentem. Agenci to zwykli ludzie, którzy zgłosili chęć udziału w akcji i otrzymali swój buzz-kit do testowania. Po przetestowaniu produktu i podzieleniu się ze swoimi przyjaciółmi, agenci przygotowują raport z testowania, odpowiadają na pytania i przesyłają zdjęcia.

Buzz-kit to prosty pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz, żeby stać się ekspertem marki: próbki produktu, instrukcje, czasopisma, upominki dla przyjaciół i conversation starter – czyli klucz do rozpoczęcia Twojej przygody.ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj


Komentarze

 1. Dziwna jest ta strona. Mimo, że jest wybrany język polski komunikaty wyświetlane są w języku rosyjskim. Rejestrował się ktoś na tym?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się zarejestrowałam,ale nie można dodać telefonu komórkowego.No i nie mam żadnego loginu i hasła

  OdpowiedzUsuń
 3. login i hasło przysyłaja e-mailem poźnije można zmienić hasło

  OdpowiedzUsuń
 4. a jaki format tel należy wpisać bo bez tego nie można się zarejestrować??

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja dodałam telefon na początku trzeba wpisać +48. Chyba sobie odpuszczę nie podoba mi się ta strona.

  OdpowiedzUsuń
 6. dziwna strona,same problemy,zalogowałam się było ok ,raz !! potem cały czas błąd logina lub hasła,i tak w koło,ustawiam nowe hasło i znowu błąd...

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobno to agentura rosyjska dane zbiera.

  OdpowiedzUsuń
 8. numer wpisujecie normalnie, tak to musi przykładowo wyglądać: +48665236956. ja komunikaty po zarejestrowaniu miałam po polsku, moze jakiś błąd byl czy coś. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Chca nr pesel a to mo się nie podoba

  OdpowiedzUsuń
 10. jakoś za dużo informacji chcą...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www