Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Krem Nutra Effects firmy Avon za darmo

Konkurs

W piątek 17 kwietnia i sobotę 18 kwietnia w salonach Top Secret będziecie mogli odkryć nową linię kremów AVON Polska Nutra Effects!

Sprawdź na mapie najbliższy punkt wymiany kremów, weź ze sobą swój stary krem i wymień go za darmo na nowy nawilżający krem na dzień SPF15 Nutra Effects.

Wymiany można dokonać w godzinach od 13:00 do 19:00.


Lista sklepów biorących udział w akcji - Kliknij tutaj
ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Komentarze

 1. Bardzo póżno ta informacja

  OdpowiedzUsuń
 2. Na tej Stronie dużo Informacji przychodzi z opòźnieniem juz po wszystkim
  Pogorszyla sie ta Stronka

  OdpowiedzUsuń
 3. Akcja trwała w dniach 17-18.04. Top Secret info wrzuciło na fejsa 17.04 i tego samego dnia wrzuciłam info na bloga, więc Anonimowy daruj sobie takie gadki, niby skąd miałam o tym wiedzieć wcześniej skoro nie było informacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. cieszcie się że w ogóle istnieje ta strona i że ktoś wam podaje wszystko na tacy bo byście musieli se sami szukać i o wielu akcjach byście nawet nie wiedzieli!!!!! niewdzięcznicy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam pretensji do autorki bloga, tylko do Top Secret, skoro robią jakąś akcję to powinni poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem, nie wiem czy stronka się pogorszyła bo odwiedzam ją od niedawna, ale bardzo często.Droga Autorko bardzo lubię tą stronę i wiele próbek dzięki niej zdobyłam, jestem bardzo wdzięczna, pozdrawiam: )

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www