Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Odbierz miniprodukt Physiogel® Krem Łagodzenie i Ulga + kalendarzyk za darmo

Konkurs

Physiogel® przygotował ciekawą akcję dzięki której otrzymacie w aptece za darmo miniprodukt Physiogel® Krem Łagodzenie i Ulga + kalendarzyk. Wystarczy tylko o niego poprosić.

1 lutego ruszył program marki Physiogel® pt. 7-dniowa przemiana wrażliwej skóry. Akcja zachęca do prawidłowej pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej
i skłonnej do podrażnień dzięki stosowaniu odpowiednich porad oraz produktu.

W skład zestawu wchodzi miniprodukt Physiogel® Krem Łagodzenie i Ulga do twarzy (opakowanie o pojemności 10ml, co stanowi aż ok. 33% wielkości pełnowymiarowego produktu) oraz specjalnie przygotowany tygodniowy kalendarzyk z zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Odpowiednie, regularne używanie dermokosmetyku, przy jednoczesnym stosowaniu się do eksperckich porad ma przyczynić się do nabycia właściwych nawyków pielęgnacyjnych.

Wszystkie dermokosmetyki marki Physiogel® polecane są do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Nie zatykają porów i szybko się wchłaniają. Nie zawierają także substancji zapachowych, konserwantów i barwników, są więc bezpieczne do codziennego stosowania.

Miniprodukt Physiogel® Krem Łagodzenie i Ulga można odbierać w aptece w lutym i w marcu. Wystarczy tylko udać się do apteki i poprosić o zestaw farmaceutę. Zestaw otrzyma też każdy, kto zakupi w wybranych aptekach dowolny dermokosmetyk.Komentarze

 1. A gdzie go mogę odebrać

  OdpowiedzUsuń
 2. w dowolnej aptece zapytaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytałam w 3 aptekach, w dwóch nie mieli a w trzeciej Pani mi powiedziała że owszem maja, ale mogą dać tylko jak się coś kupi... .

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam w 5 aptekach w Szczecinie i w żadnej nie mieli ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mówią,ze nie mają

  OdpowiedzUsuń
 6. nie mają, bo już między sobą porozdawały..

  OdpowiedzUsuń
 7. jak zwykle wszędzie nie mają ;( w Radomsku to standard! a w jednej aptece to farmaceutka nawet mnie wyśmiaała! nie jest warta nawet tej pracy w aptece!

  OdpowiedzUsuń
 8. We Wrocławiu w Renomie dostałam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www