Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs
konkurs

Przetestuj świeczki z Biedronki - 1000 sztuk czeka

Konkurs

Już dziś w poniedziałek 12 stycznia rozpoczynają się nowe zapisy do kolejnego Testu Nowych Produktów w Biedronce. Grupa 1000 Testerów wybierze najlepsze świeczki zapachowe, które wkrótce dodadzą blasku ofercie Biedronki.

W poniedziałek uważnie obserwuj zmiany na stronie, gdyż nie ma podanej godziny startu. W momencie rozpoczęcia zapisów do Testu świeczek na stronie pojawi się guzik „Weź udział w teście świeczek” – kliknij w niego, zaloguj się i zgłoś chęć zostania 1 z 1000 Testerów oceniających produkty w Biedronce.

Pamiętaj, o udziale w teście decyduje kolejność zgłoszeń!

Pamiętaj że stronę należy obserwować cały czas, gdyż jak pojawi się guzik „Weź udział w teście świeczek” - produkty rozchodzą się w minutę lub dwie, stronę obserwuje tego dnia kilka tysięcy osób, więc kto pierwszy ten lepszy.

Nie naciskajcie ciągle guzika "Zostań testerem", poczekajcie na ten właściwy „Weź udział w teście świeczek”, bo później sypie się pełno nie potrzebnych komentarzy typu że ciągle przekierowuje Was do edycji danych. Wejdźcie też na mój profil na facebooku i sprawdzajcie wpisy, uczestnicy na bieżąco informują o starcie.


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

WASZE ZDOBYCZE: (Kliknij aby powiększyć):Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja juz dostałam

  OdpowiedzUsuń
 3. tak, jak dostałam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się załapałam i maila też dostałam. Czy ktoś wie czy to będą paczki świeczek czy pojedyńcze świeczuszki?

  OdpowiedzUsuń
 5. może karton cały świeczek byś chciała? to będą próbki czyli po jednej świeczce z każdego wariantu

  OdpowiedzUsuń
 6. To będą paczki świeczek. Herbaty też były w kartonikach a nie po jednej saszetce :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na bank będą po jednej sztuce z każdego wariantu, chyba nikt nie potrzebuje 10 świeczek o jednym zapachu aby je przetestować. Herbata to co innego trudno żeby rozdawali po jednej saszetce. W chrupkach też się dostało całe opakowania bo przecież nie dali by jednego chrupka, a świeczki często kupuje się na sztuki więc pewnie będzie to np 5 różnych świeczek o różnych zapachach. Może się mylę, zobaczymy jak dotrą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja myślę, że to będzie 8 świeczek w różnych wariantach zapachowych. Liczba ta była podana w e-mailu, który przyszedł po dostaniu się do testowania.

  OdpowiedzUsuń
 9. to będzie 8 kartoników świeczek

  OdpowiedzUsuń
 10. tak mi się wydaje. już się nie mogę doczekać paczki:)

  OdpowiedzUsuń
 11. w informacji mailowej jest napisane że będzie 8 świeczek w różnych wariantach czyli 8 sztuk o różnych zapachach a nie całe kartoniki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ona już są czy dopiero będą?

  OdpowiedzUsuń
 13. dzisiaj rano były:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja właśnie dostałam !!!! Jest 8 wariantów zapachowych po 2 duże świeczki z każdego zapachu... Ciekawe nazwy zapachów <3

  OdpowiedzUsuń
 15. ja także dzisiaj je otrzymałam:) ładne, oryginalne zapachy:) warto było:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www