Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs
konkurs

Wypróbuj nowy truskawkowy smak ORSALIT DRINK - 100 szt. czeka


Rozpoczęła się wyjątkowa akcja testowania NOWOŚCI - pysznych, truskawkowych doustnych płynów nawadniających ORSALIT® DRINK przeznaczonych dla dzieci w przypadku biegunki i wymiotów.

Aby wziąć udział w teście należy wypełnić ankietę na temat problemów z układem pokarmowym u dzieci. Spośród osób, które wypełnią ankietę wybiorą aż 100 testerów, którzy będą mieli możliwość sprawdzenia smaku ORSALIT® DRINK. 10 autorów najciekawszych opinii otrzyma nagrodę w postaci bonu do sklepu SMYK o wartości 100 zł.

Ankietę należy wypełnić do 1 grudnia 2014 roku do północy.ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Komentarze

  1. ja juz kupilam orsalit drink dla moich dzieci, bo wlasnie wyjezdzamy na wczasy i zapewne beda wymioty, biegunki, jak to w nowym miejscu, po dlugiej podrozy i z nowymi potrawami... jakos wszytsko przezyjemy! najwazniejsze zeby dzeiciami sie nie odwodnily i nie skonczyly wakacji w szpitalu, dlatego tez kupilam zapas orsalitu, bo skutecznienawadnia, nie dopuszczajac do odwodnienia! a ten nowy smak truskawek jest super - w sam raz na lato:)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja juz kupilam orsalit drink dla moich dzieci, bo wlasnie wyjezdzamy na wczasy i zapewne beda wymioty, biegunki, jak to w nowym miejscu, po dlugiej podrozy i z nowymi potrawami... jakos wszytsko przezyjemy! najwazniejsze zeby dzeiciami sie nie odwodnily i nie skonczyly wakacji w szpitalu, dlatego tez kupilam zapas orsalitu, bo skutecznienawadnia, nie dopuszczajac do odwodnienia! a ten nowy smak truskawek jest super - w sam raz na lato:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na plażę codziennie zamiast wody mineralnej zabierałam córeczce orsalit drink, mała chętnie go piła, a ja nie martwiłam się że przy takich wysokich temperaturach może się odwodnić. Gotowy płyn nawadniający to świetny pomysł, wszędzie go można ze sobą zabrać, a mała buteleczka jest odpowiednia dla małych rączek maluchów.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www