Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Świąteczna promocja w Lidlu: Odbierz nóż szefa kuchni na święta


W Lidlu od 1 grudnia rozpoczyna się promocja, w której za zakupy będziemy otrzymywać naklejki, które później będzie można wymienić na nóż szefa, które firmują Pascal Brodnicki i Karol Okrasa.

Za każde wydane 60 zł w Lidlu otrzymasz specjalną naklejkę. Odbierz w kasie kupon promocyjny, zbierz 10 naklejek, dopłać 1 grosz i odbierz profesjonalny nóż szefa kuchni. W zeszłym roku była również przedświąteczna akcja, ale za naklejki odbierało się książkę z przepisami Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy, no i w zeszłym roku wystarczyło zrobić zakupy za 50 zł. W tym roku podnieśli cenę o 10 zł.

Z promocji wyłączone są napoje alkoholowe w tym piwa, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt i przedmioty służących do karmienia piersią.

Promocja rozpoczyna się 1 grudnia i potrwa do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Noże występują w dwóch wersjach Brodnickiego i Okrasy i różnią się głównie rękojeścią.
- nóż wykonany z wyjątkowo trwałej, wytrzymałej i odpornej na korozję stali chromowo-molibdenowo-wanadowej
- wszystkie elementy noża są płynnie połączone, a ostrze i uchwyt idealnie równe
- ergonomiczny kształt uchwytu dostosowany jest do kształtu dłoni, dzięki czemu gwarantuje wygodną pracę przez długi czas
- długotrwałą ostrość i wysoką odporność na tępienie nóż uzyskał dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali i odpowiedniemu procesowi hartowania

Więcej informacji znajdziesz pod poniższym linkiem:

Komentarze

virtualnetia / projektowanie stron www