Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs
konkurs

I-Say - wypełniaj ankiety i wymieniaj punkty na nagrody - (nieaktualne)


I-Say składa się z setek tysięcy osób, które dzielą się swoimi opiniami. Członkowie wypełniają ankiety i pomagają w kształtowaniu produktów i usług, z których korzystamy na co dzień.

Jakie korzyści da Ci członkostwo?
- Swoimi przemyśleniami i opiniami wpływasz na decyzje dotyczące konsumentów i społeczeństwa.
- Za wypełnianie ankiet zdobywasz punkty - punkty sumują się szybko i możesz je wymieniać na wspaniałe rzeczy.
- Automatyczne zgłoszenie do udziału w powitalnym losowaniu nagród, gdzie możesz wygrać jedną z 30 kart zakupowych, każda o wartości 400 PLN, za dołączenie do panelu.
- Darmowe członkostwo - Bycie członkiem nic nie kosztuje. Nigdy!

Członkostwo jest zawsze całkowicie darmowe. Nie ma ukrytych opłat, wszystkie wydatki pokrywa firma (w tym koszty pocztowe za testowanie produktów i nagrody). Za wypełnianie ankiet otrzymujesz punkty oraz możliwość brania udziału w konkursach.

Zdobywasz punkty, które możesz wymienić na kupony zakupowe. Punkty sumują się szybko – większość ankiet jest warta od 5 do 250 punktów, a członkowie otrzymują średnio 4 ankiety do wypełnienia miesięcznie.

Zarejestruj się w Ipsos i-Say pod poniższym linkiem. Zajmie Ci to tylko kilka minut. Nie zapomnij potwierdzić swojego adresu e-mail.


Komentarze

 1. Ciekawa witryna, ale niestety firma szuka osób o innym profilu... Widocznie nikogo nie interesuje opinia mieszkańców małych miejscowości :(

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja się z Tobą nie zgodzę, ponieważ jestem z małej wiejskiej miejscowości i udało mi się zarejestrować parę tygodni temu. Być może w Twoim województwie mają już wybranych respondentów o takim profilu jak Twój i potrzebują osób o innym profilu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. chyba oszustwo, nie da sie zarejestrowac a wyciaga dane adresowe...

  OdpowiedzUsuń
 5. ja się zarejestrowałam bez problemu

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy autorka tego bloga jedt tam zarejestrowana? Poleca?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwukrotnie próbowałam założyć konto na tej witrynie, słyszałam pozytywne opinie o niej; niestety za każdym razem wyświetlał mi się komunikat, że ktoś z mojego gospodarstwa domowego już tam jest zarejestrowany. Tylko że moje gospodarstwo domowe liczy tylko jedną osobę - mnie, a ja na pewno nie jestem tam zarejestrowana...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www