Przetestuj kaszkę mleczno - ryżową Nestle - 100 sztuk czeka


JUŻ SĄ! Nowe kaszki Nestlé - mleczno-ryżowe, zawierające wyjątkowe kompozycje owoców! Czy Wasze dzieci już ich próbowały? Jeśli nie zgłoście się do testów!

Aby wziąć udział w teście nowych kaszek Nestle wypełnij poprawnie formularz i odpowiedz na pytanie: Napisz, czemu chcesz wziąć udział w testach nowych smaków kaszek mleczno-ryżowych Nestlé?

Organizator najpóźniej do 19 listopada 2014 wyłoni i zaprosi do Testu 100 osób.

Uczestnicy Testu w terminie najpóźniej do 30 listopada 2014 otrzymują produkty do Testów w ilości 1 opakowania kaszki mleczno-ryżowej Śliwka-Morela, 1 opakowania kaszki mleczno-ryżowej Truskawka-Jagoda, 1 opakowania kaszki mleczno-ryżowej Jabłko-Wiśnia do wykorzystania w czasie trwania Testu.

Zadaniem osoby, wybranej do testowania nowych produktów Nestle jest wypróbowanie nadesłanych przez Organizatora produktów Nestle i wyrażenie swojej opinii na ich temat (napisaniu recenzji) w odpowiednich polach aplikacji testerskiej.

Zgłaszać można się do 2 listopada 2014


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj
Udostępnij: :
 

Prześlij komentarz

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Darmowe próbki 2017, darmowe gadżety, testowanie produktów, czyli wszystko za darmo, za free - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger