Przejdź do głównej zawartości
konkurs

Promocja Pepsi "PRZEPREZENTY" - nagrody gwarantowane


Już wkrótce ruszy zimowa promocja Pepsi "PRZEPREZENTY". Już teraz zbieraj promocyjne nakrętki butelek Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Light, Pepsi Light Lemon, Pepsi Twist, Mirindy Orange, Mirindy Lemon, 7UP i Mountain Dew i wymieniaj je na nagrody gwarantowane.

Od 3 listopada wymieniaj je na PRZEprezenty w KFC.

Do nagrody w postaci butelki plastikowej napoju Pepsi (wariant regularny) o pojemności 0,5L, uprawniona jest osoba, która zgromadzi 5 zakrętek promocyjnych. Dla celów Promocji ufundowano 300 000 sztuk butelek plastikowych napoju Pepsi (wariant regularny) o pojemności 0,5L.

Do odbioru nagrody w postaci 5 sztuk Hot Wings w restauracji KFC, uprawniona jest osoba, która zgromadzi 10 zakrętek promocyjnych. Dla celów Promocji ufundowano łącznie 150 000 Hot Wings KFC (5 sztuk skrzydełek z kurczaka).

Do nagrody w postaci słuchawek Philips model SHL3000BL, uprawniona jest osoba, która zgromadzi 25 zakrętek promocyjnych. Dla celów Promocji ufundowano 50 000 sztuk słuchawek Philips model SHL3000BL

Termin wymiany promocyjnych zakrętek na nagrody upływa w dniu 15.12.2014 r. Liczba nagród w Promocji jest ograniczona, nagrody dostępne do wyczerpania puli nagród.ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj


Komentarze

virtualnetia / projektowanie stron www