Przejdź do głównej zawartości
konkurs

Darmowa próbka plastrów CompeedJakiś czas temu informowałam Was o darmowych próbkach >>TUTAJ<< Wczoraj do mnie dotarła, aż jeden plasterek :)

Komentarze

 1. To nie miala byc probka a produkt testowy...tez dostalam.Nie wiem jak ocenic produkt na podstawie jednego plastra.Po jednorazowym uzyciu nie ocenia sie produktow....test nie jest wiarygodny.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też dostałam jeden plasterek i właśnie też się zastanawiam jak mam go przetestować i ocenić bo to będzie dość trudne :) nawet nie mam żadnego odciska i się go nie spodziewam w najbliższym czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście takie testy na podstawie jednego plasterka nie mają żadnego sensu. Nie oddają w pełni właściwości czy działania produktu.

  OdpowiedzUsuń
 4. cały czas pisali, że są to próbki jeśli jest to cały produkt, wtedy piszą że jest to produkt pełnowartościowy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzy razy zaglądałam w koperte z zapytaniem gdzie jest reszta :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Też dostałam się do testów, ale jeszcze do mnie plastry nie dotarły. Dobrze, że pokazałaś ile tego jest, bo byłabym zdziwiona, że jest AŻ jeden plaster...

  OdpowiedzUsuń
 7. Do mnie też dotarł wczoraj jeden plasterek - a szczerze mówiąc spodziewałam się przynajmniej kilku różnych.No cóż przetestuję i jestem ciekawa jaka będzie ankieta do wypełnienia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy raz brałam udział w testowaniu na tej stronie. Ucieszyłam się, jak zobaczyłam maila, w którym napisali "Z przyjemnością informujemy, że Twoje zgłoszenie do testowania produktu (...) zostało zaakceptowane". Też myślałam, ze ten produkt, to będzie jakieś chociaż mini opakowanie, a tu się okazuje, że jeden plasterek - to próbka, a nie produkt. No i teraz problem, jak to przetestować ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przynajmniej więcej osób się załapało :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Też dostałam jeden plaster :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Do mnie tez dzisiaj przyszedł :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale to zakrawa na kpinę,przynajmniej 3 szt i to nie za wiele.

  OdpowiedzUsuń
 13. to prawda też dostałam 1 szt - i jak tu przetestować podzielic sie z innymi i dodać opinie testowanych ;-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wy chociaż dostałyście;) Ja dostałam tylko informacje, że się załapałam do testów a plasterek jakoś jeszcze nie doszedl;/

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja też się zgłosiłam. Na stronie przedstawione zdjęcie opakowania plastikowego, więc też takiego się spodziewałam. Jak dostałam kopertę to myślałam, że albo zapomnieli dołączyć produkt, albo ktoś go zwinął :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www