Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Wielkie testowanie ciastek w Biedonce dla 1000 osób


Już 11 sierpnia 2014 rozpocznie się wielkie testowanie ciastek kruchych z nutą czekolady. Jak zwykle ciastka do testowania otrzyma pierwsze 1000 osób które klikną w guzik z napisem - Weź udział w teście ciastek. O której guzik się pojawi - tego nikt nie wie. Należy stronę śledzić,bo gdy guzik się pojawia wszystko rozchodzi się w zaledwie 1-2 minuty, dzięki informacjom na facebooku.

Każdy z testererów otrzyma 5 opakowań różnych ciastek, z których będzie musiał wybrać te najlepsze.
ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

WASZE ZDOBYCZE (Kliknij aby powiększyć):
Komentarze

 1. Jak chciałam wziąć udział to przekierowało mnie do danych? Może któraś z Was wie dlaczego? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ale jeszcze nie można wziąć udziału, dopóki nie pojawi się odpowiedni guzik :) wszystko napisane na stronie. Na razie to tylko można się zarejestrować na stronie i czekać aż pojawi się wpis o testowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odpowiedź :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No i dostałam się D pierwszy raz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. już się zaczęło :)
  mi się pierwszy raz udało

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojej, moja pierwsza "wygrana" :O Taka mała rzecz, a cieszy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Też się dostałem

  OdpowiedzUsuń
 8. A dostaliście maila potwierdzającego?

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja się nie dostałam, choć mam urlop. To jest niesprawiedliwe, bo nie dostałam się już po raz drugi. Poza tym testy są mało obiektywne bo sos Madero Jalapeno, który ostatnio został wybrany zalega wystawiony przy kasie i im nie schodzi. Wolałabym takie akcje z hostessą w sklepie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja też się dostałam, maila na razie brak :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest mail, ponoć ze względu na długi weekend mają wysyłać paczki po 18-ym

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja dostałam właśnie meila, że paczki będą wysyłać po 18 sierpnia bo długi weekend będzie, więc już się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Też się nie dostałem, źle obrana taktyka marketingowa 1000 zadowolonych bo im się udało i min 100 000 zniechęconych do Biedronki, że nie mieli szczęścia bo albo strona się nie odświeżyła albo nie zdążyli bo byli w pracy. Powinni losować z każdej grupy - bezrobotni, gospodynie domowe, studenci, emeryci i renciści, osoby aktywne pracujące zawodowo. Albo jakaś późniejsza pora wieczorna to ci pracujący też by mieli szanse.

  OdpowiedzUsuń
 14. Każdy miał szansę, wystarczyło się zalogować, więc wnioskować można, że grupa badawcza będzie zróżnicowana, ja lukałam na stronę już ok 8, widać osoba powyżej trochę się spóźniła heh;p

  OdpowiedzUsuń
 15. Powinni zawęzić godziny bo nikt nie ma czasu non stop siedzieć i sprawdzać. Co z tego ,że się zapisałam na testera skoro nie mogę załapać się na produkty i testować bo nie mogę cały czas siedzieć na kompie. Gdy się zapisywałam myślałam,że inaczej to będzie przebiegać.

  OdpowiedzUsuń
 16. Tylko że jak by podali godzine to wtedy było by pewnie tylu chętnych że by znowu serwer im padł jak za pierwszym razem było z sosami

  OdpowiedzUsuń
 17. Grupa badawcza nie będzie zróżnicowana - to w większości osoby nieczynne zawodowo, siedzący w domu o tej porze, wyjątek stanowić mogą osoby z dostępem do komputera w pracy no i ci na urlopach. Tylko takie osoby mają szansę. I racja - powinni zawęzić godziny albo sami losować.

  OdpowiedzUsuń
 18. Tak było, jest i będzie że nigdy nikomu nie dogodzi, zawszę się znajdą zadowoleni i Ci mniej zadowoleni czyli przegrani. A jak są przegrani to wiadomo muszą ponarzekać że im się nie udało.

  OdpowiedzUsuń
 19. również się dostałam i baaaardzo się cieszę :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie przesadzajcie, można taniej kupić równie dobre lub lepsze ciastka w innym sklepie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www