Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Loteria promocyjna Biedronki "Zdrapka w Kropki" ponad 500 000 nagród


W Biedronce od 1 września 2014 rusza loteria "Zdrapka w Kropki"

Warunkiem wzięcia udziału w Loterii jest spełnienie łącznie przez Uczestnika następujących warunków:
a) dokonanie w Sklepie Biedronka w okresie od dnia 1 września 2014 r. do dnia 12 października 2014 r. albo do wyczerpania puli Zdrapek w danym Sklepie Biedronka jednorazowego zakupu Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych (tj. potwierdzonego jednym dowodem zakupu) na łączną kwotę co najmniej 50 zł brutto,
b) wylosowanie od kasjera przy kasie Zdrapki bezpośrednio po dokonaniu zakupu Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych
c) zachowanie Zdrapki oraz oryginalnego wydruku niefiskalnego potwierdzającego zakup Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych, który Uczestnik otrzymuje przy kasie niezależnie od otrzymania paragonu fiskalnego lub faktury VAT.

W Loterii przewidziano następujące nagrody:
a) bon uprawniający do uzyskania 10 zł brutto rabatu przy kolejnym zakupie w dowolnym Sklepie Biedronka. Organizator przewidział w Loterii 500 000 sztuk bonów o łącznej wartości 5 000 000,00 zł brutto (słownie: pięć milionów zł brutto).
b) aparat fotograficzny NIKON COOLPIX L330 czarny o wartości 699 zł brutto (słownie: sześćset dziewięćdziesiąt dziewięć zł brutto). Organizator przewidział w Loterii 400 sztuk (słownie czterysta) aparatów fotograficznych
NIKON COOLPIX L330 o łącznej wartości 279 600,00 zł brutto (słownie: dwieście
siedemdziesiąt dziewięć sześćset zł brutto).
c) telefon Samsung I9195 Galaxy S4 mini black o wartości 999 zł brutto (słownie: dziewięćset dziewięćdziesiąt zł brutto).
Organizator przewidział w Loterii 300 sztuk (słownie: trzysta) telefonów Samsung I9195 Galaxy S4 mini black o łącznej wartości 299 700,00 zł brutto (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy siedemset zł brutto),
d) tablet Apple iPad mini 16GB space gray o wartości 1579 zł brutto (słownie: jeden tysiąc pięćset siedemdziesiąt dziewięć zł brutto). Organizator przewidział w Loterii 200 sztuk (słownie: dwieście) tabletów Apple iPad mini 16GB space gray o łącznej wartości 315 800,00 zł brutto (słownie: trzysta piętnaście tysięcy osiemset zł brutto).
e) Sony Playstation 4 500GB o wartości 1749 zł brutto (słownie: jeden tysiąc siedemset czterdzieści dziewięć zł brutto).
Organizator przewidział w Loterii 100 sztuk (słownie: sto) Sony Playstation 4 500GB o łącznej wartości 174 900,00 zł brutto (słownie: sto siedemdziesiąt cztery tysiące dziewięćset zł brutto).
f) ekspres do kawy marki „Italico" o wartości 149 zł brutto (słownie: sto czterdzieści dziewięć zł brutto). Organizator przewidział w Loterii 25.000 sztuk (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy) ekspresów do kawy marki „Italico" o łącznej wartości 3 725 000,00 zł brutto (słownie: trzy miliony siedemset dwadzieścia pięć tysięcy zł brutto).
g) samochód Volkswagen Golf Sportsvan, o wartości 75 000,00 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt pięć tysięcy zł brutto) wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 8 332,50 zł (słownie: osiem tysięcy trzysta trzydzieści dwa i 50/100 zł) Organizator przewidział w Loterii łącznie 100 sztuk (słownie: sto) samochodów Volkswagen Golf Sportsvan o łącznej wartości wraz z dodatkową nagrodą pieniężną 8 333 250,00 zł brutto (słownie: osiem milionów trzysta trzydzieści trzy tysiące dwieście pięćdziesiąt zł brutto).WIĘCEJ INFORMACJI - Kliknij tutaj

Komentarze

 1. Łącznie nagród za 20mln złotych??? Woow! Aż spruboje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja kupiłam za ponad 70 zł zakupy, Pani kasjerka się pomyliła i "nie to nacisnęła" i kupon przepadł. Więc trzeba pilnować Pań kasjerek.

  OdpowiedzUsuń
 3. co to znaczy "nie to nacisnęła"? skoro wydałaś 70zł to kupon Ci się należy

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja wygrałam ipada

  OdpowiedzUsuń
 5. to ściema te samochody już mają właścicieli Pani Kasjerka powiedziała, że zdrapka się nie należy bo kupiłem piwo w regulaminie nie ma ani słowa kasjerka na podsumowanie dnia drapie ile wlezie

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostrzegam potencjalne osoby korzystajace ze zdrapki. Jak sie przekonalem biorac zdrapke pozbawiamy sie jakiejkolwiek mozliwosci zwrotu zakupionego towaru. Tak wiec w sytauacji kiedy po zapalceniu za towar okazuje sie ze np. promocja na dany artykul juz nie dziala - informacja o nizszej-promocyjnej cenie jest nad towarem ale okazuje sie ze promocja byla aktualna do wczoraj, to nie mozna juz zwrocic zakupionego towaru!!! Tak wiec trzeba czytac dokladnie warunki na jakich bierze sie udzial w tej "zabawie w zdrapki".

  OdpowiedzUsuń
 7. Zwrotu nie ma pod żadnym pozorem Nawet jeśli paragon przekracza kwotę 50 zł po odjęciu ceny art , który chciałoby się zwrócić. Jakieś info o braku możliwości zwrotu powinno być chociaż małym drukiem na gazetkach reklamowych a nie tylko w regulaminie na str internetowej i kierownika sklepu Dobrze że mój artykuł kosztował tylko 20 zł a nie 200 :) Na drugi raz zastanowię się kilka razy nad zakupem - dobra nauczka.

  OdpowiedzUsuń
 8. na 160 kuponów ( po 20 kuponów w 8miu różnych Biedronkach ) miałem 4 kupony po 10zł ( nic poza tym ) ... prosty rachunek 18mln kuponów to "spróbuj ponownie". Niby 500tys kuponów "10zł" to brzmi dużo ale przy takiej statystyce 1:40 , zwrot wynosi zatem 0,5% ( Biedronka wiięcej płaci za obsługę płatności kartą ok 0,6% ) dmuchanie nas w balona jak z punktami Payback - ta sama ściema ( kupony miałem za zakup przecenionych laptopów które kupiłem 18% taniej niż w hurtowni, a więc kupony nie były powodem moich zakupów - z czystej ciekawości je zabierałem, bo że Golfa tam nie będzie wiedziałem gdy zobaczyłem plakat - Golfy "wygrają" Ci co mają ... a ich numerowanie to plucie w twarz inteligentnym ludziom i nawet nie wmawiają nam że to deszcz ... )

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak długo czeka się za nagrodą rzeczową ??????

  OdpowiedzUsuń
 10. Też wygrałam ekspres w sklepie nie mieli na stanie zeby mi dać, kazali wysłać poczta. Wysłałam i czekam do dnia dzisiejszego nic nie otrzymałam :-] powoli zaczynam myśleć ze to jednak ściema :-]

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www