Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Przetestuj nowy smak Ciociosanu


Ciociosan poszukuje 10 testerów nowego smaku, który już wkrótce trafi na sklepowe półki. Napisz w komentarzu dlaczego powinieneś być to ty. Spośród najpopularniejszych komentarzy, wybiorą 10 testerów, którzy jako pierwsi będą mogli ocenić nowy smak Ciociosanu.

Zgłaszać można się do 03.08.2014 do godziny 20:00.ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Komentarze

 1. Poniewaz jestem bardzo wybredna i do tego lubie gadac tak wiec bedziecie mieli sprawdzone i szczere opinie. Jesli cos mi nie zasmakuje napewno o tym wam powiem

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponieważ zaczynam zabawę z prowadzeniem bloga z recenzjami,opiniami, testami etc. Ponadto lubię testować i smakować nowe nieznane. Jestem również osobą wygadaną, także opinia gwarantowana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo lubię CIOCIOSAN. Bo lubię nowości.Bo po prostu chcę spróbować nowy smak .Bo jestem ciekaw nowego produktu.Bo lubię dobrą zabawę w dobrym towarzystwie przy dobrym alkoholu.Bo jest okazja wziąć udział w waszym konkursie więc dlaczego nie spróbować.Bo ktoś zawsze wygra i spróbuje nowy smak , więc może właśnie to będę właśnie ja.Każdy powód jest dobry a więc próbuję i liczę na wygraną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym być testerką, ponieważ uwielbiam testować nowe produkty. Z wielką chęcią sprawdzę nowy smak ciociosanu. Prowadzę bloga, na ktorym opisała bym przebieg testu oraz dodala recenzję.
  Mój e-mail to ma-al@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. nie tutaj, czytanie ze zrozumieniem się kłania !!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www