Przejdź do głównej zawartości
konkurs

Zestaw 3 minikremów do rąk z Masłem Shea za darmo


Od 27 stycznia 2014 do 16 lutego 2014 r. do godz. 23:59 na profilu „L’Occitane en Provence Polska będzie znajdować się aplikacja Promocyjna, za pomocą której Uczestnik Promocji otrzyma zestaw 3 minikremów do rąk z Masłem Shea oraz 15% zniżki na cały asortyment sklepu. Aby skorzystać z promocji Uczestnik musi polubić Stronę „L’Occitane en Provence Polska” w Serwisie, a następnie wypełnić formularz znajdujący się w aplikacji promocyjnej zaimplementowanej na fan page „L’Occitane en Provence Polska”. Na podany adres e-mail zostanie wysłany kod uprawniający do skorzystania z Promocji w dowolnym sklepie L’Occitane lub na stronie sklepu internetowego:www.loccitane.com. Należy także zapisać się przy kasie do Prowansalskiego Klubu Piękna.

Nagrodami w Promocji są:
- Dla pierwszych 6.000 osób - Zestaw 3 minikremów do rąk z Masłem Shea w kolekcjonerskim woreczku oraz 15% zniżki na cały asortyment.
- Dla 4.000 osób – Zestaw 3 minikremów oraz 15% zniżki na cały asortyment.

Nie zapomnijcie zapoznać sie z regulaminem.

WIĘCEJ INFORMAACJI - Kliknij tutaj

Komentarze

  1. Tę informację też trzeba było zawrzeć w poście "...Żeby zrealizować swój prezent w jednym z naszych sklepów stacjonarnych dokonaj dowolnego zakupu..." :)

    Odebrałaś już może swoje kremy ? Trzeba było dokonać zakupu i dopiero otrzymywało się kremy ?

    OdpowiedzUsuń
  2. myślę że każdy potrafi czytać regulamin :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www