Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs
konkurs

Przetestuj kapsułki piorące Vizir Original Fresh - testowanie dla 4000 osób


Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie Vizir wypełnij formularz zgłoszeniowy do 20 stycznia 2014 roku.

Do testów zostanie wybranych aż 4000 osób (wcześniej było 2000 szczoteczek elektrycznych i 400 golarek męskich).

Każdy z 4.000 wybranych do projektu partnerów trnd otrzyma własny Zestaw Startowy.

Każdy otrzyma: 1 opakowanie kapsułek piorących Vizir Original Fresh (15 szt.) dla siebie i 1 opakowanie kapsułek piorących Vizir Original Fresh (15 szt.) do rozdania dla znajomych.ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

WASZE ZDOBYCZE (Kliknij aby powiększyć):


Komentarze

 1. Nie było 800 golarek, a 400 golarek... taka mała poprawka.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Proces zgłoszeniowy do projektu Vizir - kapsułki piorące został zamknięty. Dziękujemy wszystkim za wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Witamy grupę 4.000 partnerów trnd, którzy testują kapsułki piorące Vizir oraz wszystkich partnerów trnd, z którymi usłyszymy się w kolejnych projektach."

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwne a ja się dzisiaj zapisałam i nie dostałam takiej informacji

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też nie dostałem takiej informacji - na koncie mam info że weryfikują zgłoszenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłoszenia do projektu - Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie Vizir wypełnij formularz zgłoszeniowy do 20 stycznia 2014 roku. Kapsułki piorące Vizir - nowa forma prania.

  Nowy rok w trnd rozpoczynamy od projektu, który sprawi, że obowiązki związane z pranie staną się wygodniejsze i przyjemniejsze.

  Wraz z 4.000 partnerów trnd w Polsce będziemy przez 8 tygodni poznawać nowe kapsułki piorące Vizir. Doświadczymy wygodnej i skutecznej formy prania, a naszymi wrażeniami i otrzymanymi w zestawie startowym kapsułkami będziemy dzielić się w gronie naszych znajomych i przyjaciół. To jest informacja ze strony trnd

  OdpowiedzUsuń
 6. Polacam trnd. Rzetelny panel do testów

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam mam pytano jeśli się rejestrowałam 27.01.2014 do testowania kapsułek VIZIR to czy jeszcze mam szansę otrzymać proszę o konkretną i szybką odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeżeli otrzymałaś maila że dostałaś się do kampani to pewnie otrzymasz kapsułki, jeżeli maila nie dostałaś, to nie ma szans

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również miałam okazję testować kapsułki piorące Vizir. Kampania w trnd jest moją pierwszą w życiu, a już jestem uzależniona. Mam okazję testować świetny produkt i obdarować nim rodzinę i przyjaciół. Opinie na temat kapsułek są bardzo pozytywne. Pranie z nimi jest szybkie i wygodne, problem dozowania i odmierzania proszku znika sam. Kapsułki nadają się również do prania ubranek niemowlęcych, chociaż żeby usunąć najtrudniejsze plamy (np. z kupki) dobrze jest zastosować dwie sztuki. Dla mnie super!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja od niedawna używam do prania kapsułek, obecnie mam możliwość testowania kapsułek z Vizira Original Fresh z kampani w trnd. Problem zabrudzonej szuflady pralki zniknął natychmiast :) Kapsułkę umieszcza się bezpośrednio w bębnie pralki, rozpuszcza się nawet w niskich temperaturach. Służą do prania zarówno ubrań białych jak i kolorowych, kapsułki dopierają nawet bardzo zabrudzone tkaniny. To wszystko sprawia, że użycie kapsułek jest wygodne i szybkie :) Polecam wszystkim!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www