Przejdź do głównej zawartości
konkurs

Kwietniowe pudełko Shiny Box


Dzisiaj doszło w końcu kwietniowe pudełko Shiny Box, już myślałam że dostaniemy je w maju. W ramach przeprosin za opóźnienie dodali dwa kosmetyki gratis :)

Jeżeli też chcesz takie pudełko co miesiąc zupełnie za darmo odsyłam do wpisu TUTAJ

Komentarze

 1. dlaczego piszesz ,że pudełko shiny box jest zupełnie za darmo skoro na ich stronie jest wyraźnie napisane , że koszt na miesiąc to 49 zł jedyne co jest za darmo to przesyłka.

  OdpowiedzUsuń
 2. poczytaj dobrze, żeby dostać takie pudełko za darmo trzeba uzbierać 100 shiny stars (kilka możliwości, wszystko podane na stronie), tym którym się nie chce zbierać oferują możliwość kupna za 49zł. Od samego początku mam za darmo to pudełko i za przesyłkę też nic nie płacę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, jak ty zbierasz te punkty? Ja dostałam tylko 20 za wypełnienie profilu, a resztę nie wiem jak. Muszę zamówić pudełko, aby dodawać zdjęcia i oceniać produkty? Żeby dostać punkty, jakaś moja koleżanka musi zamówić boxa? Ehh, dziwne

  OdpowiedzUsuń
 4. mówiłam, poczytaj dobrze, w regulaminie i na stronie jest wszystko opisane. Wiadomo że żeby dodać zdjęcie i ocenić kosmetyki najpierw je musisz mieć. Żeby dostać punkty koleżanka nie musi nic kupować, wystarczy że zarejestruje się na tej stronie z Twojego linka polecającego, Ty za każdą rejestrację dostaniesz 5 Shiny Stars. Uzbierasz 100 to będziesz mogła wymienić na darmowe pudełko.

  OdpowiedzUsuń
 5. wysyłam linki znajomym, one się rejestrują i nic, ani one ani ja nie mamy z tego pktów =/ co robię nie tak ?

  OdpowiedzUsuń
 6. oprócz tego że koleżanki się zarejestrują muszą też być aktywne na stronie czyli też muszą zapraszać inne osoby. Jakiś czas temu to zmieniono właśnie dlatego że ktoś dla kogoś się zarejestrował i nic więcej nie robił. Jeżeli masz jakieś wątpliwości to napisz do ShinyBox na pewno Ci powiedzą dlaczego nie naliczyło Ci punktów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Próbowałam tych kosmetyków i to jest jedno wielkie Głowno.
  Nigdy nie mielam wrażliwej skory,a po tym głównie muszę specjalne kosmetyki używać z apteki i to nie tanie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www