Przejdź do głównej zawartości
konkurs

Nowy serwis z testowaniem - Test Me Too


TestMeToo to portal, którego celem jest przybliżenie konsumentów do produktów i ich producentów.

TestMeToo to przede wszystkim społeczność świadomych konsumentów-testerów. Dzięki przygotowanej platformie możecie polecać znajomym sprawdzone przez siebie - dobre produkty.

Jak to działa:
1. Dołączasz do grona testerów testmetoo - Członkostwo w TestMeToo nic nie kosztuje.
2. wypełniasz ankiety - Pozwolą one nam dopasować produkty do Twoich preferencji i potrzeb. Każda nowa ankieta to kolejna szansa na otrzymanie zupełnie za darmo pełnowartościowego produktu do sprawdzenia.
3. Otrzymujesz za darmo produkty - Do wybranych testerów wysyłamy produkty. Testy wykonuje równocześnie nawet kilkuset testerów.
4. Używasz i oceniasz produkty - Po okresie testowania, każdy ekspert TestMeToo, taki jak Ty, wypełnia ankietę oceniającą produkt.
5. Dobrym produktom przyznajemy znak jakości - Nagradzamy tylko produkty, które oceniliście w ankietach najlepiej
6. Rozsyłasz informacje o tym, co dobre do swoich znajomych - Dzięki integracji z serwisami społecznościowymi możesz szybko poinformować znajomych o świetnych produktach, które już znasz.
7. Zbierasz punkty:
- za każdego zaproszonego znajomego do TestMeToo
- za każdą wypełnioną ankietę
- za przekazywanie informacji o dobrych produktach
8. Im więcej masz punktów, tym więcej produktów otrzymujesz - Każdy kolejny punkt zwiększa Twoje prawdopodobieństwo otrzymania kolejnych produktów do oceny.
9. Pływasz na produkty, kupujesz je taniej - Ale to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo testerzy będą otrzymywać darmową pulę kuponów rabatowych na testowane w serwisie produkty, które będą mogli rozesłać do swoich znajomych.

Co o tym myślicie?

WASZE ZDOBYCZE (Kliknij aby powiększyć):Komentarze

  1. Mam tam konto ale z dnia na dzień coraz bardziej przekonuje się że chodzi tylko o zbieranie danych

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja dużo słyszałam o nowej platformie- www.rekomenduj.to działa ona na podobnej zasadzie- dostajemy produkt, testujemy i oceniamy. Moim zdaniem świetny patent na testowanie nowości.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

virtualnetia / projektowanie stron www