Do przetestowania kapsułki Vizir - 1000 opakowań czeka

Konkurs

Zastanawiasz się jak silne są kapsułki Vizir? Nic prostszego! Weź udział w quizie i wygraj opakowanie kapsułek do przetestowania. Nie zapomnij potem podzielić się swoją opinią o produkcie!

Aby zostać testerem należy wypełnić ankietę i odpowiedzieć na pytanie: „Gdybyś mogła/mógł ograniczyć czas poświęcany na pranie, w jaki sposób chciałabyś/chciałbyś cieszyć się wiosną na świeżym powietrzu?”.

Do przetestowania: 1000 x kapsułki Vizir GO PODS

Zgłaszać można się do17.07.2015ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Udostępnij: :
 

+ komentarze + 5 komentarze

Anonimowy
30 czerwca 2015 17:04

chciałabym więcej jeżdzić na rowerze w dużo ciekawych miejsc w moim mieście,ponieważ na codzień nie mam aż tyle wolnego czasu.Jeśli by to było możliwe ,to najchętniej z przyjaciółmi lub znajomymi.

3 lipca 2015 08:29

Ankietę wypełniłem chociaż szanse są nikłe patrząc na to na ilu stronach znajduje się informacja o tym konkursie. Zadanie konkursowe też nie jest przesadnie ambitne. Ciekawe jakimi kryteriami będzie się kierować jury przy wyborze zwycięzców bo to dość subiektywne.

3 lipca 2015 08:32

Świetnie, że jest strona jak ta, gdzie można znaleźć wszystkie aktualne akcje promocyjne. Wiele razy dowiadywałem się o jakimś konkursie gdy ten już dawno się skończył... A co do konkursu Vizira to ciekaw jestem jakimi kryteriami będzie się posługiwało jury przy wyborze najlepszych odpowiedzi...

Anonimowy
18 lipca 2015 08:06

Myślę,że losowo,nikt nie będzie czytał kilku tysięcy zgłoszeń.Ty bardziej ,ze pytania były proste a odpowiedzi obok na zdjęciu :)

Anonimowy
26 lipca 2015 17:57

Gdzie są wyniki?

Prześlij komentarz

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Darmowe próbki 2017, darmowe gadżety, testowanie produktów, czyli wszystko za darmo, za free - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger