Konkurs plastyczny "Moje świąteczne ciastko" - do zgarnięcia ponad 7 000 nagród


Konkurs plastyczny "Moje świąteczne ciastko" skierowane jest do dzieci w wieku 6-13 lat, więc zmobilizujcie swoje dzieci i weźcie udział w konkursie bo sporo nagród do wygrania :)

Udział w konkursie można wziąć indywidualnie lub zgłaszając swoją szkołę.

Interpretacja tematu jest całkowicie dowolna, a inspiracją powinny być tradycyjne wypieki świąteczne - ciastka. Prace mogą być wykonane przy wykorzystaniu dowolnej techniki plastycznej (malarstwo, rysunek, witraż, forma przestrzenna itd.). Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Nagrodami w konkursie są:
- 1 miejsce (w każdej z dwóch kategorii wiekowych): 3 bony o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach Reporter Young (w sumie 6 bonów)
- 2 miejsce (w każdej z dwóch kategorii wiekowych): 10 bonów o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Reporter Young (w sumie 20 bonów)
- 3 miejsce (w każdej z dwóch kategorii wiekowych): 30 bonów o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Reporter Young (w sumie 60 bonów)

dodatkowo:
- 500x zaproszeń na pokazy przedpremierowe oraz premierowe filmu "Noc w muzeum III: tajemnica grobowca"
- 400x t-shirtów marki Reporter Young
- 300x czapek marki Reporter Young
- 6000x upominków

Szkoły/placówki zgłaszające do udziału w konkursie swoich uczniów otrzymają od Organizatora w ramach podziękowania za wykazane zaangażowanie paczkę z gratisami.


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Udostępnij: :
 

+ komentarze + 2 komentarze

15 grudnia 2014 11:20

kiedy wyniki konkursu ?

15 grudnia 2014 11:25

poszukaj informacji w regulaminie

Prześlij komentarz

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Darmowe próbki 2017, darmowe gadżety, testowanie produktów, czyli wszystko za darmo, za free - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger