Przetestuj kosmetki Vichy - 100 zestawów czeka


Konkurs "Osiągnij swoją idealną skórę z Vichy"

Możesz wygrać 1 ze 100 zestawów kosmetyków odpowiadając na krótkie pytanie!

ETAP I:
W celu wzięcia udziału w Konkursie należy wykonać zadanie konkursowe polegające na pozostawieniu odpowiedzi na pytanie otwarte: „Czym dla Ciebie jest Twoja idealna skóra?”

Zgłaszać można się do 27.02.2014 do godziny 24:00

Zwycięzcy I etapu Konkursu otrzymają do przetestowania zestaw trzech produktów Vichy indywidualnie dobranych do ich potrzeb. Produkty Vichy zostaną wysłane Uczestnikom I Etapu Konkursu do dnia 05.03.2014 roku za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.

ETAP II:
Rywalizacja konkursowa polega na wyrażeniu Opinii przez Zwycięzców I etapu Konkursu o testowanych produktach Vichy, uzyskanym przez Uczestnika, po ich przetestowaniu oraz wykonanej Diagnostyki.

Opinie Uczestników II etapu Konkursu zostaną ocenione pod względem rzetelności, oryginalności i wyjątkowej formy przez Komisję konkursową. Komisja konkursowa wskaże 10 Zwycięzców II etapu Konkursu którzy otrzymają zestaw produktów Vichy w postaci dwunastu produktów indywidualnie dobranych do potrzeb Zwycięzcy II etapu na podstawie wykonanej diagnostyki skóry.

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj
Udostępnij: :
 

+ komentarze + 1 komentarze

Anonimowy
27 lutego 2014 18:59

Idealna skóra jest dla mnie podstawą. Zawsze należy dbać o jej wygląd i kondycje.

Prześlij komentarz

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Darmowe próbki 2017, darmowe gadżety, testowanie produktów, czyli wszystko za darmo, za free - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger