Przetestuj i wygraj produkty Philips do pielęgnacji męskiego ciała!


Weź udział w konkursie i wygraj do przetestowania jeden z 3 trymetrów do stylizacji brody i zarostu 3 w 1 - Philips Styleshaver model QS6140 lub jeden z 5 trymerów do bezpiecznego strzyżenia całego ciała - Philips Bodygroom model BG2024!

Zadaniem każdego Uczestnika Konkursu jest odpowiedź na jedno pytanie zamknięte: „Która z dostępnych na rynku golarek marki Philips jest najbardziej technologicznie zaawansowana?” oraz odpowiedź na jedno pytanie otwarte: „Jak dbasz o swoje ciało/swój zarost i dlaczego to właśnie Ty chciałbyś przetestować jeden z produktów marki Philips: trymer do stylizacji brody model QS6140 lub trymer do bezpiecznego golenia i strzyżenia całego ciała model BG2024?” za pomocą formularza konkursowego zamieszczonego pod adresem: http://facet.onet.pl/konkursy w okresie trwania Konkursu.

Zgłaszać można się do 9.10.2013ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli jesteś zadowolony z tej informacji, proszę kliknij poniżej "Lubię to". Wasze zadowolenie jest dla mnie informacją i zachętą do szukania dalszych okazji :)
Udostępnij: :
 

Prześlij komentarz

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Darmowe próbki 2017, darmowe gadżety, testowanie produktów, czyli wszystko za darmo, za free - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger